Yazılım Geliştirme

Anasayfa » Hizmetlerimiz » Yazılım Geliştirme

Ermira Bilişim İmalat ve imalat yan sanayileri için ERP uygulamaları geliştirmekte ayrıca firma bazlı özel yazılımlar yapmaktadır. Uygulamalarımız Masaüstü, mobil ve web için yapılmakta ve birbiriyle entegre olarak çalışmaktadır. Kullandığımız teknolojiler : Masaüstü için, Java ve Mysql teknolojisi kullanmaktayız. Java platform bağımsız bir dil olduğu için Windows, Macos ve Linux tabanlı işletim sistemlerinin hepsinde çalışmaktadır. Mobil için, Flutter, Api tarafı için java servlet ve PHP dilleri kullanılmaktadır. Web İçin, php ve Mysql teknolojileri kullanılmaktadır.

Çalışma Prensiplerimiz: Uygulamaları proje bazlı kurulum yapmaktayız, proje içinde uygulamanın firmaya göre uyarlanması, eğitimlerin verilmesi, iş analizlerinin uzman ekibimizce yapılması ve proje sonucunda firmanın tüm ihtiyaçlarının karşılanması bulunmaktadır. Terzi işi uygulama ile firma programda istediği ve ihtiyaç duyduğu her şeyi eksiksiz bulmaktadır. Tüm bu hizmetler tek bir satış fiyatı altında sunulmaktadır. Böylece firma projenin tamamının ne kadara mal olacağını bilmekte ve herhangi bir sürprizle karşılaşmamaktadır.

Faaliyet gösterdiğimiz sektörler : Fermuar İmalat Fermuar Mağazacılık Tekstil İmalat Mağazacılık Kauçuk İmalat Saraciye İmalat Jaluzi İmalat Boya İmalat Organik Tarım Sertifikalandırma Vinç, Forklift, Platform Kiralama Teknik Servis, Kuyumculuk Sektörü.

Yazılım Geliştirme hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ