Barkod Otomasyonu

Anasayfa » Hizmetlerimiz » Barkod Otomasyonu

Perakende satış sistemlerinin çözümü için ihtiyacınız olan her konuda perakende satış barkod otomasyonu programı ile satışlarınızı kontrol altında tutabilirsiniz. Perakende müşterisi olanlar için kullanılması en kolay programlardan biri olan Barkodsis programıyla hediyelik eşya, spor malzemeleri, büfe, mücevher, market ve gıda sektörlerinde en iyi sonuçları alabilirsiniz.

Perakende satış yapan küçük ya da büyük işletmelerin bilgisayar tecrübesi olmasa dahi, kolay bir şekilde kullanılmaktadır.Her satış sonrası fiş kesilmesi ve stok kontrolünün sağlanması için yetkilendirilme ve diğer özelliklerle kolayca kullanılmaktadır.

Barkod otomasyonu ile hızlı çözümler bulabileceğiniz işletmenizin;

Stok tanımları,

Hızlı satış ekranları,

Plasiyer takip,

Ürün hareket detayları,

Terazili satış,

Raf ve raporlama özellikleri ile etkili bir stok takibi ve satış yapmanızı sağlar.

Dokunmatik Barkod Sistemleri

Dokunmatik barkod sistemleri ile perakende satış sistemini kolay ve pratik bir şekilde planlamak isterseniz, Ermira Bilişim çözümleri, barkodlu ve barkodsuz ürünlerin satışını güvenilir bir şekilde yapmanızı sağlar.

Kırtasiye, kozmetik, şarküteri ve marketlerin ihtiyacı olan her konuda yararlanabileceği barkod otomasyonları ile problemsiz bir şekilde ürün satışı, yönetimi ve kontrolü sağlayabilirsiniz.

Ermira olarak size bu konuda sınırsız hizmet verdiğimiz sözleşmeli ya da hizmet bazlı çalışma sistemimizle, oldukça basit bir kullanımı olan bilgisayar teknolojilerine yabancı kalmamanızı sağlıyoruz. En iyi çözümleri bulacağınız çalışma esnekliğimiz ile her zaman şirketinize özel çözümler sunarak, bilişim sisteminizi iyi bir şekilde planlıyoruz.

KOBİ Dostu Bilişim Çözümleri

KOBİ dostu bilişim çözümleri ve profesyonel konsepti sayesinde isterseniz barkod programı isterseniz barkod sistemi satın alabilirsiniz.

Ermira Bilişim olarak size en iyi şekilde destek sunan ekibimiz, birbirinden pratik çözümlerle işletmenizin ağ alt yapısını en iyi şekilde planlamaktadır. Sektörünüze özel olarak hazırlanacak olan barkod otomasyon sistemleri ile en iyi şekilde yararlanabileceğiniz hizmetlerimiz günümüzde büyük bir önem arz eden durumlar söz konusu olduğunda en iyi şekilde tasarlanacak olan kuruma özel IT sistemini oluşturmanın en önemli yoludur.

Kobi ya da büyük şirketler söz konusu olduğunda en güvenilir çözümleri bulmanız için Ermira ile profesyonel çözümler bulabilirsiniz.

Barkod Otomasyonu hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ