Network Çözümleri

Anasayfa » Hizmetlerimiz » Network Çözümleri

Kurumsal firmaların network çözümleri konusunda yapısal kablolamama ihtiyaçlarını karşılamak için özel çözümler üreten firmamız, mühendislik ve fizibilite konusunda sorunsuz bir çözüm üretmektedir.

Danışmanlık hizmetleri ve proje tasarımıyla yapısal kablolama projelerini Cat5e, Cat6 Cat7, Multi Mode, Single Moda F/O kablo çeşitlerini kullanmaktadır. Veri iletişiminde en önemli aşamalardan olan enerji alt yapısı da data projelendirmesi kapsamında elektrik ve UPS alt yapısının projelendirilmesini sağlamaktadır.

Ermira Bilişim olarak verdiğimiz network hizmetlerimiz şunlardır;

Bina içi yerel ağ kablolama,

Server odası kurulumu, kabinet montajı ve düzenlenmesi,

Patch panel montaj ve test hizmetleri,

Kablosuz ağ kurulum,

Mesafe arttırma çözümleri,

Kanal çekme ve yapılandırma.

Uzak lokasyonlar arasındaki iletişimin sağlanması için gerekli olan profesyonel desteği veren Ermira ile her zaman memnun kalacağınız sonuçlar almanız mümkün olacaktır.

Anahtar Teslim Yapısal Kablolama Çözümleri

Profesyonel destek verdiğimiz firmalar için anahtar teslim kablolama desteği veren firmamız, kablosuz network çözümleri, video konferans uygulamaları, kurumsal internet bağlantıları ve uygulama sunucularının kurulum ve desteği için kusursuz bir şekilde hizmet veriyoruz.

Güvenlik açıklarından sızan virüslere yenik düşmemek için her türlü network çözümleri ile hizmet veren Ermira Bilişim, kuruma özel çözümler sunarak, memnun kalacağınız bir iş birliği sunmaktadır.

Güvenlik Çözümleri

Yazılımsal destekten güvenlik kamerası sistemlerine, antivirüs korumasından servis desteğine kadar her konuda çözüm ortağınız olacak olan Ermira Bilişim ile, istediğiniz kurumsal desteği sağlıyoruz.

Sisteminizin en iyi şekilde tasarlanacağı Ermira ile sorunsuz bir şekilde network kurulumu ve yönetimini sağlayabilirsiniz. Bunun için sözleşmeli ya da hizmet bazlı çalışacağınız birçok alternatife ulaşabilirsiniz. Esnek çalışma sistemimizle küçük büyük her şirketin sorununu çözmek için profesyonel destek sunan ekibimiz, network ağınızı en iyi şekilde yönetmenizi sağlar.

İnternet dünyasının tüm sektörlerin merkezine geldiği bugünlerde, özellikle network konusunda acemi olan kişilerle zaman kaybetmenize gerek kalmadan çalışabilirsiniz.En popüler sektörlerden olan bilişim sektöründe iş yapan firmaların daha büyük öneme sahip olan ağlarını kontrol altında tutmak oldukça önemlidir. Bu yüzden Ermira Bilişim ile sorunsuz bir şekilde sisteminizi güvence altına alabilirsiniz.

Network Çözümleri hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ