IP Santral

Anasayfa » Hizmetlerimiz » IP Santral

Analog Pbx sistemlerini tarihe gömen IP Pbx santraller network ağının üzerinden haberleşme sağlayarak oldukça kolay yönetilir olma özellikleri ile güvenli bir iletişim imkanı sunmaktadır.

Bilgisayar sistemi üzerinden çalıştığı için ekstra bir bakım ve kurulum gerektirmeyen bu sistem, geleneksel santral sistemlerinden farklı olarak gelişmeye de açık özelliktedir. IP santral güvenli olduğu gibi kolay kontrol edilebilir özellikleriyle de dikkat çekmektedir.

Küçük ya da büyük ölçekler fark etmeksizin yararlanabileceğiniz IP santrallerle en iyi iletişim çözümlerini sağlayabileceğiniz görüşmelerle birçok yenilikçi özelliğe ulaşmak için firmamızdan destek alabilirsiniz.

IP Santrallerin Avantajları

IP santrallerin yararlarından olan bazı durumlar işinizi her zaman kontrol etmenizi sağlarken maliyetleri de minimuma indirmenize neden olacaktır. Bunun için;

Mobil cihazları ofis dışından santrale bağlamak,

Farklı birimlerdeki santrallerle ücretsiz görüşmek,

Kablo ağına ihtiyaç duymamak,

İletişim konusunda güvenliği sağlamak,

Bakım ve programlama konusunda sorunsuz hizmet almak,

Video IP telefonlarla görüntülü görüşmek gibi birçok avantaja sahip olduğunu bilerek hareket etmeniz yeterli olacaktır. En iyi yatırımlardan biri olan IP santral küçük büyük her türlü işletmenin verimliliğini arttıracak bir sistem olarak bilinmektedir.

Her işletmenin bir IP santralinin olmasının gerekliliği, hayatımızın internete bağlı olduğu şu dönemlerde oldukça büyük bir önem kazanmıştır. Sınırlı analog imkanlarıyla kıyaslanan sınırsız IP imkanları özellikle telefon yoluyla yoğun iletişim sağlayan sektörler için önemli bir gereklilik haline gelmektedir.

Kurumsal Destek

Ermira Bilişim olarak kurumsal destek sunan ekibimiz her zaman en iyi şekilde yararlanabileceğiniz profesyonel çözümleri sunuyor. Ekstra ücretler ödemeye gerek kalmadan yararlanabileceğiniz birçok alternatifi keşfetmenize yardımcı oluyoruz. Bu yüzden kurumsal çözümleriniz Ermira size çözüm ortağı olacaktır.

IP imkanları ve diğer kolaylıklarla şirketinizin IT bölümünü oluşturmak ya da profesyonel destek almak için her zaman en üst düzeyde hizmet veren Ermira, işletmenizin ölçeği ne olursa olsun en iyi çözümü almanız için kurumsal çözümler sunmaktadır. Her şirketin önceliğine özel çalışmalar yapan Ermira ile sözleşmeli ve proje bazlı olarak çalışmayı tercih edebilirsiniz.

IP Santral hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ