CryptoLocker Virüslerinden Koruma

Anasayfa » Hizmetlerimiz » CryptoLocker Virüslerinden Koruma

Bilişim sektöründeki en büyük sorunlardan biri olan virüsler, ciddi sorunlara neden olmaktadır. Veri kaybı ve iş gücünün engellenmesi gibi temel problemler nedeniyle her zaman risklere karşı hazırlıklı olunması gerekmektedir.

Özellikle Windows tabanlı sistemlerin en büyük problemlerinden olan CryptoLocker virüsleri için %100 koruma sağlayan Ermira Bilişim, kurumsal bilişim sisteminizi tüm virüs çeşitlerinden etkin bir şekilde korumaktadır. Üçüncü parti antivirüs programlarıyla birlikte çalışan ve sistem performansını en üst düzeyde korumayı sağlayan çözümlerimizle her yarım saatte bir kontrol altında olabilirsiniz.

Dünya genelindeki saldırılar da dahil olmak üzere her türlü saldırıya karşı önlem almak için Rusya Federasyonu onaylı Dr. Web antivirüs çözümleri sunuyoruz.

CryptoLocker Virüsleri için %100 Koruma Nasıl Sağlanır?

Bilgisayarınızın daha fazla zarar görmemesi için çözüm ekibimiz gelene kadar internet bağlantısını ve bilgisayarı kapatarak yanlış müdahale olasılıklarını da yok edebilirsiniz.

Fidye virüsü olarak bilinen CryptoLocker virüsleri için %100 koruma ve çözüm sağlayacak olan ekibimiz, sizi bilinmeze ödeme yapma riskinden koruyor. Kurumsal firmaların korkulu rüyası olan bu tür virüs saldırılarından tamamen korunmanız için sözleşmeli paketlerimiz ve size özel çözümlerimizle her zaman destek sağlıyoruz.

Windows sürümleri, Mac ve Linux platformlarında sorunsuz bir şekilde çalışan programımızı alanlar ve mevcut antivirüs programını değiştirenlere %20’e varan indirimlerle çözüm sunuyoruz.

Başarı Garantili Çözümler

CryptoLocker virüsleri ve diğer tüm virüs ve saldırılar için %100 çözüm sağlayan Ermira ile artık bilişim sistemlerinin güvenliğinden emin olabilirsiniz. Sistem performansına etki etmeden en üst düzeyde koruma sağlayan Dr.Web antivirüs koruma sistemini özel ağınıza adapte eden ekibimiz, tüm şirketinizin güvenliğini sağlamaktadır.

Kesin çözümler ve 24 saat kesintisiz hizmet alabilmek için Ermira çözümlerinizi şirketinize özel olarak optimize ettirebilirsiniz. Ermira Bilişim danışmanlık hizmetimiz, sözleşmeli müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıkları ve hızlı çözümlerin yanında, sözleşmesi olmayan müşterilerimiz için de birçok avantaj sunarak, IT sorunlarınızın çözümünü sağlamaktadır.

Her türlü virüsün temizlenmesi, virüs bulaşmaması için öncül tedbirlerin alınması konusunda güvenli bir yol izleyeceğiniz Ermira, IT sisteminizin güvenliğini de en üst düzeyde sağlıyor.

CryptoLocker Virüslerinden Koruma hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ