Kamera ve Güvenlik Sistemleri

Anasayfa » Hizmetlerimiz » Kamera ve Güvenlik Sistemleri

Ermira Bilişim Teknolojileri, müşterilerin güvenliği ve şirketin güvenirliği için kamera güvenlik sistemleri oluşturmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin güvenliği ve sorunsuz bir sisteme duyduğu ihtiyaç nedeniyle ücretsiz keşif sonrası mekan için en iyi kamera sisteminin kurulması sağlanır.

Genelde en sık tercih edilen kamera sistemleri konusunda uzman olan ekibimiz, en iyi güvenliğin sağlanması için oldukça özenli bir hizmet vermektedir. Uyguladığımız kamera sistemleri aşağıdaki çeşitlerdir.Dome Kamera : iç mekanlardaki geniş açıların görüntülenmesi için 3,6 mm lensler kullanılarak oluştrulur.

Kapalı Devre Kamera Sistemi CCTV sistemi en iyi güvenlik kamerası sistemleri arasındadır ve yüksek çözünürlük nedeniyle biraz daha iyi bir hardisk kapasitesi gerektirir.Box Kamera ayarlanabilir özelliği ile dikkat çeker ve çok geniş ya da detaylı açıları görüntüleyebilir.IR BOX Kamera dış mekan şartlarına göre tasarlanmış olan dayanıklı kamera sistemleridir.

Speed Dome Kamera sağa sola döndürülen ve görüntüyü netleştirme, bekletme gibi özellikleri olan kamera sistemleridir.Bu sistemleri karışık olarak ya da tek bir sistem olarak uygulatabileceğiniz gibi, kendi sisteminizin geliştirilmesi için de Ermira desteği alabilirsiniz.

İyi Bir Kamera Sistemi Nasıl Olmalı?

İyi bir kamera sisteminde çözünürlük oldukça önemlidir ve net bir bakış açısı şarttır. Kablo kalitesi, adaptör seçimi, kayıt cihazı, kamera sayısı ve gece görüş özelliği ile kameranın görünürlüğünün net olması önemlidir.Kablolar kaliteli değilse, kameranın çekimi de net olmamaktadır.

Harddisk kapasitesi kamera sayısına uygun olmalı ve fiber optik kablolarla düzenlenmektedir. Lens ölçüleri gibi diğer detaylar uzmanlar tarafından ölçülerek mekana özel olarak ayarlanmaktadır. İyi olan kamera güvenlik sistemleri doğru kameranın seçilmesiyle ihtiyaca yönelik olarak kurulur.

Yüz Tanıma Sistemleri

Farklı açılardan elde edilen yüz algoritmaları, saç, türban ve sakal gibi koşullardan etkilenmemek üzere hesaplanabilmektedir. Mevcut programınıza eklenebilen bu özellikler sayesinde, 3D yüz tanımasisteminin kolaylıklarını ve güvenilirliğini Ermira ile sağlayabilirsiniz.

İleri düzey yüz tanıma teknolojisini adapte edeceğiniz güvenlik kameralarının kurulumundan teknik desteğine kadar her detayını en ince ayrıntısına kadar ayarlıyoruz. Parmak izi kadar benzersiz olan bu siste sayesinde, üst düzey güvenlik gerektiren her durumu oluşturuyoruz.

Kamera ve Güvenlik Sistemleri hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ